Hakkımızda

Biz Kimiz? 
Türkiye marka tesciline sahip olan Bebeworld ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, farklı alternatifler, uygun fiyat politikası, satış öncesi ve sonrası sınırsız bilgi desteği ile 24 saat boyunca karşılamak amacıyla kurulmuş bir internet sitesidir.
 
En İyi Markalar & Farklı Alternatifler
bebeworld.com.tr’de Türkiye’nin en önemli Anne & Bebek markalarının 100’den fazla ürünü yer almaktadır. Ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Alışveriş sitemizde satılan ürünler doğrudan, üretici, ithalatçı ve distribütör firmalar ile bayiilik ilişkisi içerisinde çalışmaktadır. Bebe World’da tüm ürünler özenle seçilir ve en iyi markaların ürünleri satışa sunulur. Sipariş verilen ürünler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir ve güvenli şekilde adresinize teslim edilir.
 
Hızlı Kargo & Sınırsız Müşteri Hizmetleri Desteği
Ürünler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmekte ve en kısa zaman içerisinde evinize ulaştırılmaktadır.
 
365 Gün 7/24 Alışveriş
Bebeworld, reel stok ile çalışan, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 bulabileceğiniz bir online satış sitesidir.
 
Güvenli Alışveriş
Kredi Kartı & Kapıda Ödeme ve Havale Seçenekleri
 
Ödeme sayfamızda 128 Bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu nedenle Kredi Kartı bilgilerinizi teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.  Bebe World kredi kartı ile ödeme yanında havale ve kapıda ödeme ile farklı ödeme seçenekleri de sunar.
 
Neden Bebe World’u Tercih Etmelisiniz?
E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Detaylı ürün açıklamaları, ürün fotoğrafları ayrıca kullanım kolaylığı, satış sırası/sonrası müşteri desteği ve aynı gün kargo servisi gibi sunduğu hizmetler ile Bebeworld annelerin hayatını kolaylaştırmaktadır.
 
Bize Ulaşın
Her türlü soru ve öneriniz için info@bebeworld.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

BebeWorld’un hedefi;  hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla tüm Türkiye’deki annelerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa sürede karşılamaktır.